مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار

وقتی می گوییم کسب و کار یعنی از دوتا تخصص حرف می زنیم متخصص کار و متخصص کسب، جالب اینکه مدیران فقط با تخصص کار شروع به انجام کاری می کنند، مثلا: آشپز خوبی که رستوران دار می شود ، میکاپ کار خوبی که سالن زیبایی افتتاح می کند،می خواهیم بدانند که برای موفقیت این عزیزان در کسب و کارشان سال ها زمان و هزاران آزمون و خطا لازم است، چرا که آن ها تخصص های مربوط به کسب ها نمی توانند، تخصص های مربوط به کسب ها نمی دانند، آن ها تخصص هایی مثل علم بازاریابی، علم فروش، علم رهبری و مدیریت و …. به اندازه کافی نمی دانند و فقط از طریق آزمون و خطا به صورت تجربی آن ها را بدست می آورند.

آدم ها کسب و کار خودشان را می زنند تا رئیس خودشان باشند اما جالب اینجاست که همان کسب و کار می شود رئیس آنها چرا که به اندازه کافی علم کسب را ندارند.

مشاور کسب و کار کسی است که می تواند تمام آنچه که برای موفقیت کسب و کارتان لازم است را به شما بدهد تا مسیر موفقیت کسب و کارتان کوتاه تر و سریع تر باشد، جالب است بدانید که پول ساختن و رشد کسب و کار راحت ترین کار دنیاست به شرطیکه کسب و کار را با هم بدانید ، یک مشاور کسب و کار خوب کنار شما قرار می گیرد تا چشم انداز کسب و کارتان را زودتر برسید و چشم انداز جدیدی برای خودتان بسازید.

چرا مشاوره کسب و کار آکو

شرکت مشاوره کسب و کار آکو کنار شماست برای رسیدن به قله های موفقیت تان

دوره د2
مشاوره کسب و کار
مشاوره کسب و کار

بازاریابی

جالب است بدانید ۹۰% زمان یک مدیر کسب و کار باید برای بازاریابی صرف شود اما مدیران این کار را نمی کنند می دانید چرا؟ چون آن ها برنامه بازاریابی ندارند، مشاور کسب و کار کسی است که به شما کمک می کند تا برنامه بازاریابی خودتان را داشته باشید و ۹۰% زمان با ارزش تان را صرف پولسازی کنید.پول در بازار است و کار شما بازاریابی است.

سیستم سازی

برای داشتن سیستم اول از همه باید سیستم مالی داشته باشید که از واجبات یک کسب و کار است،بعد از داشتن سیستم مالی تک تک سطح مجموعه شما باید سیستم سازی شود، آموزش کارکنان ، برنامه فروش، برنامه تبلیغات و … تا زمانیکه سطح های کسب و کار شما سیستم نشوئ شما یکی از بدبخت ترین کارکنان کسب و کارتان هستید.

منابع انسانی

 یکی از دغدغه های بزرگ مدیران منابع انسانی است امروز علمی وجود دارد بنام علم کوچینگ که با یادگیری این علم می توانید از تک تک کارکنان خودتان لذت ببرید و در کمال صلح و آرامش کنار هم رشد کنید.

فروش

فروش مشتریان قلب یک مجموعه است، اما یک واقعیت وجود دارد به نام پلن فروش، تا زمانیکه شما برنامه مستمر، هدف گذاری مستمر برای فروش خود نداشته باشید ، هرگز مجموعه شما به فروش دلخواهتان نخواهد رسید.

هر آنچه برای موفقیت کارتان لازم است را می دانید، اما برای موفقیت واقعی یک مجموعه علم کسب و علم کار با هم لازم است. کنار خودتان یک مشاور داشته باشید تا دو بال کسب کار را باهم برای پرواز هواپیمایتان داشته باسید.

دستاوردهای مدیران بعد از مشاوره کسب و کار

هر کسب و کار یک اصولی دارد که مهم ترین برای مدیران یادگیری این اصول است

آموزش مدیریت و رهبری

آموزش مدیریت و رهبری

افزایش فروش درآمد

برندسازی

تبلیغات هدفمند

کارکنان و فادار و آموزش دیده

لیست کارهایی که در مشاوره کسب و کار انجام میشه

ویژگی های مشاوره کسب و کار آکو

مجموعه آکو: شرکت آکو علاوه بر مشاوره کسب و کار برگزاری دوره های مدیریتی را بر عهده دارد که کمک می کند به جای ماهی دادن ماهی گیری هم یاد بگیرند، بعد سال ها تجربه کاری با مجموعه های مختلف متوجه شدیم که علاوه بر مشاوره کسب و کارتان بهتر است اصول کسب و کار را به عنوان مدیر مجموعه یاد بگیرید تا بتوانید مشاوره مجموعه خودتان باشید.

آموزش منبع انسانی:  یکی دیگر از ویژگی های بارز آکو، آموزش های مخصوص کارکنان شما است، آموزش دوره های اتیکت های رفتاری ، فروش و … کمک می کند تا هم افزایی مجموعه شما چندین برابر شود.

یکی از ویژگی های خیلی خوب مجوعه ما این است که مدیریت مجموعه آکو علاوه بر تحصیلات مرتبط خودشان صاحب کسب و کار بوده و تلاقی علم و تجربه موجب شده است ایشان تمام ابعاد مختلف یک کسب و کار درک کرده باشند و راه حل های عملیاتی و اجرایی به شما ارائه می دهند.

آکو یک پکیج کامل از انواع خدمات را برای مدیران کسب و کار راحت کرده است ، هر آنچه که شما از ثبت برند تا ساخت یک برند موفق را نیاز داشته باشید می توانید روی سایت آکو حساب کنید.

مشتریان آکو
کسب و کار موفق
0 +
دوره آموزشی
0 +
مشاوره کسب و کار
0 +
آموزش حضوری
0 +

می دانید چرا تمام افراد موفق دنیا راز هایشان را فریاد می زنند ؟

چون آنها می دانند شاید تنها یک درصد افراد آن ها را انجام می دهند، برای همین تعداد افراد موفق دنیا خیلی کم است .

آدم ها فکر می کنند برای موفقیت باید خیلی کار های عجیب و غریب انجام دهند اما موفقیت تنها مساوی است با انجام کار های درست و استمرار آن ها.

مشاوره کسب و کار چیست؟

سوالات متداول برای مشاوره کسب و کار

صادقانه پاسخ شما را می دهم هیچ کس جز خودتان نمی تواند تضمین کننده موفقیت تان بشود، هرکس راجع به هر موضوعی به شما می گوید تضمین می کنم از آن فرار کنید. مشاور کسب و کار کسی است که کمک می کند شما آزمون و خطا نکنید و هر چه سریع تر و درست تر مسیر موفقیت رو طی کنید نه کسی که ضمانت موفقیت به شما بدهد، جالب است بدانید که با قاطعیت می توانم بگویم که شما با انجام دادن ۳۰% کارهایی که از شما می خواهیم هم موفق خواهید شد. انجام دادن کار هایی که از شما خواسته می شود چیزی است که موفقیت شما را تضمین می کند.

صد درصد با انجام دادن برنامه های عملیاتی که دارید فروش شما را تا ۳ برابر، ۵ برابر ، و حتی ۱۰ برابر افزایش خواهد داد.

شرکت مشاوره کسب و کار آکو به شما کمک می کند اول سیستم مجموعه خودتان را بسازید و چیزی که ارزش فروختن دارد سیستم مجموعه شما خواهد بود وگرنه کپی کردن کسب و کارتان کار سختی نخواهد بود.

باید بدانید که کارکنان شما در نهایت باز تابی از خودتان خواهد بود ، پیشنهاد می کنم اول از همه خودتان را مورد بررسی قرار دهید که به چه مقدار ایده پرداز هستید،چقدر منظم هستید، چقدر پای برنامه هایتان ، چقدر پای هدف هایتان می مانید و تاکید و استمرار دارید و چقدر روی آموزش کارکنان تان وقت می گذارید، در نهایت وقتی مشکلات خودتان را حل کنید، نیمی از مشکلات کارکنان شما حل خواهد شد و برای نیم دیگر آن برنامه آموزشی مدون و درست پیگیری و کنترل همیشگی داشته باشید.

این مجله مرا یاد این جمله می اندازد :” پدر و مادری که میگویند، از تربیت فرزندم خسته شده ام ” . همانطور که میبینید جمله ای بسیار خنده دار است،تا زمانیکه یک کار آفرین هستید ، آموزش کارکنان ادامه دارد اما می توانید برای راحت تر کردن کار خود ، برای آموزش نیروی انسانی از یک مدرس قوی استفاده کنید.

مقالات مرتبط

چه شغلی بدرد من می خوره؟

https://dl.akobdc.com/site/maqale/shorokasbokar.mp4 یکی از رایج ترین سوالاتی که شاید از دوران کودکی از ما پرسیده می شد و ازهمان کودکی دغدغه ی خیلی از ما بود

بیشتر بخوانید
ضرورت مشاوره در رشد کسب و کار

https://dl.akobdc.com/site/maqale/zaroratmoshaveredrroshdekasbokar.mp4 ضرورت مشاوره در رشد کسب و کار را در این مقاله باهم بررسی خواهیم کرد. مشاوره به عنوان یکی از ابزارهای حیاتی در دنیای

بیشتر بخوانید
مشاوره کسب و کار مناسب چه کسب و کارهایی می باشد؟

https://dl.akobdc.com/site/maqale/moshaverekasbokarbedardammikhore.mp4مشاوره کسب و کار می تواند برای هر نوع کسب و کاری مفید باشد، از شرکت های کوچک و متوسط گرفته تا شرکت های بزرگ.

بیشتر بخوانید
لیست مشاغل خانگی پردرآمد برای بانوان

لیست مشاغل خانگی پردرآمد برای بانوان برایتان در این مقاله آورده ایم که در رابطه با هرکدام توضیح داده ایم. در دنیای امروز، افراد بسیاری

بیشتر بخوانید
راه های ارتباطی با شرکت مشاوره کشب و کار آکو

تماس ما با شما

نام و نام خانوادگی

آکو در گوگل مپ

تحلیل وضعیت فعلی کسب و کار شما

با پر کردن پرسشنامه ذیل از وضعیت موجود در کسب و کارتان مطلع شوید.