akologo

آموزش فروش

فرقی نمی کنه چه کاره هستین خانه دار ، تولید کننده ، بازرگانی ، شما هر روز و هر لحظه در حال فروش هستین فروش خواسته هاتون ، فروش نیاز هاتون ، فروش خدمات شما ، فروش محصولات شما

پولساز ترین شغل دنیا و از سخت ترین شغلها فروشندگی است اما خبر خوب اینکه  فروش آموختنی هست اگربخواهید .

Business Model
از راهای زیر با ما در ارتباط باشید

تماس ما با شما

سوالات متداول آموزش فروش

اولین قدم برای فروشنده حرفه ای بودن مذاکره حرفه ای است.قدم اول یادگیری فنون مذاکره و سپس تکنیک های فروش می باشد.

فروش هر مجموعه قلب تپنده آن مجموعه است و وقتی فروش ضعیف است مثل آدمی است که قلبش خوب کار نمی کند،فروش یاد گرفتنی و آموزش دیدنی است و کافیست آموزش های مربوط به فروش را طبق روال ببینید،تکرار کنید و جز عادت های شما بشود.

واقعیت اینکه وقتی شما خیلی خوب می فروشید و کارکنان شما نمی فروشند به احتمال زیاد وقت و انرژی کافی برای آموزش کارکنان خودتان صرف نکردید و یا اینکه مسیر درستی را برای آموزش و همراهی کارکنان طی نکردید،نیاز است مسیر آموزش شما با کارکنانتان بررسی مجدد شود.

اول از هم اینکه مطمئن شوید با بالا رفتن فروش مشکلتان حل می شود،گاهی به اشتباه تصور می کنیم با افزایش فروش مشکلات مجموعه ما حل می شود در حالیکه شاید هنوز زیر ساخت درست برای افزایش فروش را نداریم،شاید کنترل هزینه ها هم مشکل مان را حل کند.به فرض اینکه واقعا مجموعه شما نیاز به افزایش فروش داشته باشد بهترین و ساده ترین راه این است که هر ماه به اندازه سی درصد از ماه قبل بیشتر بفروشید.در قدم اول با تحلیل درست ببینید ماه قبل چقدر فروش داشتید و 80-20 فروش از چه محصولی بود و به چه کسانی فروختید و چه تعداد از چه محصولی را فروختید. با همین تحلیل ساده به راحتی می توانید تا سی درصد فروش خود را افزایش بدهید.

با توجه به نوع کار شما و حاشیه سود شما این عدد فرق می کند،بهتر است که برای محاسبه پورسانت فروش برای کارکنان خودتان به خودتان اعتماد کنید و شروع کنید به انجام آن ها و هر سه ماه یکبار آن را اصلاح کنید.

Thoughtful Woman With Laptop Looking Big Question Mark 1150 39362

دوره های رایگان ما

تحلیل وضعیت فعلی کسب و کار شما

با پر کردن پرسشنامه ذیل از وضعیت موجود در کسب و کارتان مطلع شوید.