akologo

مشاوره مدیریت

همه چیز در زندگی ما مدیریت است. مدیریت رابطه ، مدیریت خانواده، مدیریت کسب و کار و ….
آدم ها خودشان به تنهایی هم میتوانند مدیر خوبی باشند اما زمان رسیدن به وضعیت مطلوب ممکن خیلی طولانی باشه واقعیت اینکه اونقد زمان نداریم خودمون تنهایی مسیر رو طی کنیم.
استفاده از مشاوره مدیریت میتونه زمان رسیدن به وضعیت مطلوب رو خیلی کوتاه کنه .
سرمایه کسب وکار
از راهای زیر با ما در ارتباط باشید

تماس ما با شما

سوالات متداول مشاوره مدیریت

واقعیت این است که بله،کسب و کارهای خیلی کوچک با یک یا دو جلسه مشاوره و اجرای تمام برنامه های عملیاتی داده شده به مدیریت می تواند تبدیل به یک کسب و کار کوچک بشود و وارد مرحله بعد شود،مرحله بعد از کسب و کارهای کوچک شرکت کردن در دوره های عالی مدیران هست که برای تمام کسب و کارهای در حال رشد واجب است.

چون کسب و کار شما کوچک است عارضه های کسب و کار شما بعد از کمی گفتگو پیدا می شود و با توجه به عارضه های کسب و کارتان و وضعیت مطلوب مناسب به شما برنامه عملیاتی داده می شود.مشاوره فقط سخنرانی نیست بلکه یک مشاوره عملیاتی متحول کننده کسب و کار شماست.

برای شروع بهتر است از اصول موفقیت کسب و کار که به صورت هدیه در دوره های مرکز ما وجود دارد شروع کنید و بعد از آن دیدهای جدیدی برای شما باز خواهد شد که می توانید با آگاهی کافی انتخاب کنید.
4-من دوره های آموزشی زیاد دیدم اما نتوانستم اتفاقی که دلم می خواهد را برای خودم رقم بزنم،الان هم نمی دانم چیکار کنم؟
اگر اتفاقی که فکر میکنید حق شماست برای شما اتفاق نمی افتد بدانید حتما چیزی هست که شما آن را بلد نیستید.به یادگیری خودتان و بکارگیری آن ها ادامه بدهید.

Thoughtful Woman With Laptop Looking Big Question Mark 1150 39362

دوره های رایگان ما

تحلیل وضعیت فعلی کسب و کار شما

با پر کردن پرسشنامه ذیل از وضعیت موجود در کسب و کارتان مطلع شوید.