7 راه افزایش فروش شما

هفت راه افزایش فروش شما

خواندن این مطلب

4 دقیقه

زمان میبرد!

7 راه افزایش فروش شما

سیستم‌های کنترل اطلاعات و بازخورد برای همه زندگی و تلاش‌های انسان، از سرعت آهسته تکامل بیولوژیکی تا پرتاب آخرین ماهواره فضایی، اساسی است… هر کاری که ما به‌عنوان فرد، صنعت یا جامعه انجام می‌دهیم، در این زمینه انجام می‌شود.

هفت راه افزایش فروش شما

در اینجا هفت سیستم وجود دارد که نتایج فروش شما را چند برابر می کند

1. با هر مشتری طوری رفتار کنید که انگار نماینده هزاران مشتری جدید است

چرا با هر مشتری به گونه ای رفتار می کنید که گویی نماینده هزار مشتریه جدید است. اینطور نیست که هر مشتری واقعاً با هزار نفر صحبت کند، اما با توجه به دنیای به هم پیوسته ما، تأیید مثبت در رسانه های اجتماعی می تواند به راحتی به هزار نفر برسد . یک قانون ساده را در مورد مشتریان خود به خاطر بسپارید، آنها احتمالاً فقط در دو شرایط در مورد بیزینس شما صحبت می کنند: اگر از انتظارات آنها فراتر بروید یا اگر از آنها پایین بیایید. هر کدام را که میخواهید انتخاب کنید.

2. به دنبال محصولات یا خدمات دیگری باشید که ارزش واقعی برای مشتری شما بیافزاید

فروش الحاقی یک سیستم ساده و موثر برای افزایش درآمد به ازای هر مشتری است، اما برای اینکه این سیستم را به یک سیستم موثر تبدیل کنید، باید چند قانون را اجرا کنید. 1_ هرگز چیزی را که قرار نیست ارزش واقعی در زندگی آنها اضافه کند، اضافه نکنید. اگر این کار را انجام دهید به حسن نیت لطمه می زنید و به عنوان یک فرد زورگو دیده می شوید. 2_ هرگز تا زمانی که فروش اولیه را کامل نکردید، هیچ افزودنی نداشته باشید. حریص و نیازمند نباشید، بلکه مدام به دنبال ارزش افزودن باشید.

3. فروش به صورت دسته ای

گاهی اوقات فروش 1000 واحد از محصول شما به آسانی فروش 1 واحد است. شما اغلب از فرآیند فروش مشابهی استفاده می کنید و در بسیاری از موارد زمان مشابهی برای بستن فروش بزرگتر سپری می شود. فروشندگان خوب این را می دانند و در نتیجه سایت های خود را به اهداف بزرگتری ارتقا می دهند.

4. هر مشتری را نماینده یک گروه تخصصی ببینید

هر مشتری نماینده یک گروه تخصصی یا (برای استفاده از زبان بازاریابی) یک “قبیله” است. تعاملات با مشتری را به عنوان یک آزمایش داده در نظر بگیرید که در آن شما در حال ردیابی چه چیزی هستید و چه چیزی کار نمی کند. این به شما این امکان را می‌دهد که یک سیستم خرد از نکات گفتگو، ویژگی‌های برجسته برای بحث و نگرانی‌های رایج ایجاد کنید. هرچه برای هر مشتری بالقوه آمادگی بیشتری داشته باشید، فروش شما موثرتر خواهد بود.

5. اجازه دهید ساخته های شما به افرادی برسد که هرگز ندیده اید

اینترنت فرصت بی سابقه ای را برای شما ایجاد کرده است تا به یک تولید کننده محتوا تبدیل شوید. هنگامی که محتوایی ایجاد کردید که دارای ارزش باشد، مستقل از اقدامات روزمره شما وجود دارد. این به شما امکان می دهد به افرادی دسترسی پیدا کنید که قبلاً هرگز نمی توانستید به آنها دسترسی پیدا کنید. یک تولید کننده محتوا شوید. شروع به نوشتن، ایجاد ویدیو، یا به اشتراک گذاری منابع آنلاین کنید. از پورتال های رسانه های اجتماعی استفاده کنید تا به دلیل ارزشی که دائماً به اشتراک می گذارید، خود را به عنوان فردی که ارزش شناخت دارد، معرفی کنید. این یک اثر موجی مثبت بر تلاش های فروش شما خواهد داشت.

6. یک سیستم “تماس مجدد” موثر را اجرا کنید 

تماس مجدد با مشتریان بالقوه بخش اساسی هر سیستم فروش است. تماس مجدد زمانی ضروری است که مشتری به شما بگوید “مطمئن نیست” یا “به زمان بیشتری برای تصمیم گیری نیاز دارد.” با ایجاد و حفظ یک سیستم CRM خوب (مدیریت ارتباط با مشتری) یک فرآیند تماس مجدد موثر ایجاد کنید. خدمات تجاری زیادی وجود دارد که به خوبی کار می کنند و بسیاری از آنها با قیمت بسیار مقرون به صرفه در دسترس هستند. آخرین مکالمه خود را ضبط کنید و یک برنامه پیگیری معقول را تنظیم کنید. همیشه از فروش سخت خودداری کنید. در بسیاری از موارد، سکوت مشتریان احتمالی برای حرکت رو به جلو به دلایل بسیار معتبری است یا شما ارزش کافی را ایجاد نکرده‌اید، یا نگرانی‌هایی دارند که نمی‌توانید بر آن غلبه کنید. استفاده از تاکتیک های سخت بستن فقط مشتری بالقوه شما را بیگانه می کند. وقتی دوباره با آنها تماس می گیرید، مطمئن شوید که ارتباط برقرار کرده اید و خلاصه ای از مزایا را ارائه می دهید.

7. سیستمی را پیرامون دو تا از قدرتمندترین کلمات بسازید

دو تا از قوی ترین کلماتی که می توانید استفاده کنید «متشکرم» است. با استفاده مکرر از این کلمات متمایز شوید. راه بیشتری را طی کنید و از یادداشت های تشکر دست نوشته برای مشتریان، شرکای کلیدی و ارتباطات خود استفاده کنید. اگر اصیل باشید، فوراً حسن نیت ایجاد می‌کنید و به مردم این امکان را می‌دهید که دوستان خود را به شما و کسب‌وکارتان ارجاع دهند.

 

راه های ارتباط باما:      09022048575     اینستاگرام     واتساپ      سایت

 

درباره نویسندهنظرات کاربراندیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبطمحصولات جدید

جستجو کنید ...

تحلیل وضعیت فعلی کسب و کار شما

با پر کردن پرسشنامه ذیل از وضعیت موجود در کسب و کارتان مطلع شوید.