۲۳ ایده کسب و کار درسال ۱۴۰۱

23 ایده کسب و کار درسال 1401

خواندن این مطلب

20 دقیقه

زمان میبرد!

۲۳ ایده کسب و کار درسال ۱۴۰۱

۲۳ ایده کسب و کار درسال ۱۴۰۱: این مقاله برای کسانی است که به دنبال الهام گرفتن برای شروع یک کسب و کار هستند.اگر به فکر راه اندازی یک کسب و کار در سال ۱۴۰۱هستید، باید در نظر داشته باشید که آیا ایده شما نیازی را در نحوه زندگی و رویکرد مردم به کارشان برطرف می کند یا خیر. اگر بتوانید یک نیاز برآورده نشده و یک بازار هدف را شناسایی کنید، ممکن است فقط یک ایده تجاری با پاها داشته باشید. اما چگونه می توان در وهله اول به یک ایده خوب رسید؟ این لیست از ایده های کسب و کار شامل ۲۳ نوع کسب و کار عالی است که به شما کمک می کند در سال ۱۴۰۱ و بعد از آن به موفقیت برسید.

۲۳ ایده راه اندازی کسب و کار درسال۱۴۰۱

این لیست از ۲۳ ایده عالی کسب و کار به شما کمک می کند تا سفر کارآفرینی خود را شروع کنید. توجه داشته باشید که بسیاری از ایده‌های زیر فقط به شما نیاز دارند که برای شروع کار مقداری سرمایه اولیه داشته باشید .

برای الهام گرفتن از انواع بسیاری از مشاغل که می توانند شما را به سمت موفقیت سوق دهند، بخوانید.

۱. مشاوره

اگر در مورد یک موضوع خاص (مانند تجارت، رسانه های اجتماعی، بازاریابی، منابع انسانی، رهبری یا ارتباطات) آگاه و علاقه مند هستید، مشاوره می تواند یک گزینه سودآور باشد. شما می توانید به تنهایی یک کسب و کار مشاوره راه اندازی کنید، سپس کسب و کار خود را توسعه دهید و به مرور زمان مشاوران دیگری را استخدام کنید.

۲. فروش مجدد آنلاین

اگر به پوشاک و فروش علاقه مند هستید، ممکن است یک کسب و کار فروشنده آنلاین راه اندازی کنید. اگرچه زمان، فداکاری و توجه به مد نیاز دارد، اما می‌توانید کسب‌وکار خود را به عنوان یک کار فرعی شروع کنید و آن را به یک تجارت فروش مجدد تمام وقت تبدیل کنید. می توانید با استفاده از وب سایت های فروشگاه آنلاین مانند دیجی کالا و باسلام برای فروش لباس های ناخواسته خود شروع کنید، سپس به وب سایت فروش مجدد خود گسترش دهید.

۳. آموزش آنلاین

تقاضا برای آموزش آنلاین امکاناتی را برای کارآفرینان باز کرده است. از آنجایی که این یک سرمایه گذاری آنلاین است، می توانید هر موضوعی را که می دانید انتخاب کنید و بدون توجه به مکان، دوره ای را تدریس کنید. اگر دانش پیشرفته ای در هر موضوع خاصی ندارید، آموزش انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی را به صورت آنلاین به دانشجویان خارج از کشور در نظر بگیرید.

۴. حسابداری آنلاین

حسابداری آنلاین

همانند آموزش، فناوری به بسیاری از خدمات حسابداری اجازه می دهد تا به صورت آنلاین انجام شوند. اگر شما یک حسابدار یا حسابدار هستید که خواهان آزادی و استقلال در اداره کسب و کار خود هستید، از فناوری مدرن برای راه اندازی خدمات حسابداری آنلاین خود استفاده کنید.

۵. خدمات پیک پزشکی

پیک پزشکی

اگر وسیله نقلیه قابل اعتماد و مهارت های مدیریت زمان خوبی دارید، خدمات پیک خود را ایجاد کنید – به طور خاص، یک سرویس پیک پزشکی. به عنوان یک راننده، شما مسئول حمل اقلام پزشکی مانند نمونه های آزمایشگاهی، داروهای تجویزی و تجهیزات خواهید بود. می توانید کسب و کار پیک خود را به تنهایی راه اندازی کنید یا رانندگان دیگری را استخدام کنید تا برای شما کار کنند.

 

 

آیا می دانید؟: صنعت مراقبت های بهداشتی در حال گسترش است که نشانه خوبی برای ثبات شغلی خدمات پیک پزشکی است. طیف گسترده ای از گروه های مشتری وجود دارد که کسب و کار شما می تواند به آنها خدمت کند، از جمله بیمارستان ها، خانه های سالمندان، آزمایشگاه ها و مطب های خصوصی.

 

 

توسعه برنامه

۶. توسعه برنامه

اگر در زمینه فناوری آگاه و با تجربه هستید، ممکن است بخواهید شغلی در توسعه اپلیکیشن در نظر بگیرید. تلفن های هوشمند لوازم جانبی روزمره بسیاری از آمریکایی ها هستند که تقاضا برای برنامه های تلفن همراه را افزایش داده است. به طور مشابه، نرم افزار واقعیت مجازی در سال های اخیر محبوب شده است، بنابراین تقاضا برای توسعه اپلیکیشن VR نیز وجود دارد.

خدمات ترانسکریپتوئین

۷. خدمات رونویسی

اگر گوش خوبی دارید و می توانید سریع تایپ کنید، یک سرویس رونویسی به شما این امکان را می دهد که از خانه با یک برنامه زمانی انعطاف پذیر کار کنید. خدمات رونویسی پزشکی به ویژه به دلیل گسترش فناوری تشخیص صدا برای دیکته ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مورد نیاز است.

می توانید به تعداد دلخواه کار رونویسی را بپذیرید. این انعطاف‌پذیری می‌تواند به‌ویژه مفید باشد اگر به‌دنبال شروع یک‌باره نیستید یا اگر یک کار روزانه دارید که می‌خواهید فعلاً ادامه دهید. برای تقویت چشم‌انداز کسب‌وکار خود و توجیه هزینه‌های بیشتر، تبدیل شدن به یک نسخه‌نویس معتبر و بررسی چند تخصص را در نظر بگیرید.

رونویسی‌نویسان پزشکی معمولاً ۶ تا ۱۴ سنت برای هر خط رونویسی دریافت می‌کنند که به سرعت جمع می‌شود. زمان معمول برای کار رونویسی ۲۴ ساعت است، بنابراین مهم است که در بالای مشاغلی که می‌پذیرید بمانید. با این حال، توانایی پذیرش فقط چند درخواست در ابتدا به این معنی است که می توانید با آمادگی خود، مقیاس را افزایش دهید. بهتر از همه، هزینه راه اندازی و سربار بسیار کمی وجود دارد. شما فقط به یک کامپیوتر، نرم افزار مناسب و یک سرویس پیام رسانی ایمن نیاز دارید.

نکتهنکته: در حالی که مجوز رونویسی پزشکی لازم نیست، می‌تواند مزیت رقابتی کسب‌وکار شما را افزایش دهد و در عین حال پایگاه مشتریان شما را برای شرکت‌های بزرگ‌تر گسترش دهد. برخی از ارائه دهندگان خدمات ترجیح می دهند که رونویسی آنها از یک برنامه معتبر آموزش ببینند .

سازماندهی حرفه ای

۸. سازماندهی حرفه ای

به دنبال یک ایده تجاری هستید که واقعاً می تواند باعث شادی شود؟ سازمان‌دهندگان حرفه‌ای، مانند ماری کوندو، به مردم کمک می‌کنند تا زندگی خود را به حداقل برسانند. در عصر مادی گرایی، بسیاری از مردم ناامید از کوچک کردن و کنترل دارایی های خود هستند. مینیمالیسم به شدت در حال محبوب شدن است، اما مردم اغلب به سختی از چیزهایی که برای مدت طولانی مالک آن بوده اند جدا می شوند. بخشی از یک سازمان دهنده حرفه ای بودن، کمک به مشتریان برای ایجاد سیستمی برای کوچک کردن است.

اگر فردی بسیار منظم هستید و از ایجاد فضاهای کاربردی و راحت لذت می برید، ممکن است در مربیگری دیگران برای انجام همین کار خوب باشید. مردم به شما پول می دهند تا به آنها کمک کنید روشی برای به حداقل رساندن دارایی های خود و حفظ یک فضای سازمان یافته ابداع کنند. برای تبلیغ کسب و کارتان، بپرسید که آیا مشتریانتان به شما اجازه می‌دهند از مناطق خانه‌هایشان که سازماندهی کرده‌اید عکس‌های قبل و بعد از آن بگیرید یا خیر، و از آن‌ها برای ایجاد مجموعه‌ای استفاده کنید که می‌توانید در رسانه‌های اجتماعی قرار دهید تا مشتریان بیشتری جذب کنید.

خدمات نظافت

۹. خدمات نظافت

اگر دوست دارید نظافت کنید، می توانید به راحتی آن را به یک تجارت تبدیل کنید. با چند کارمند، مجموعه ای از لوازم نظافت و حمل و نقل، می توانید خدمات نظافتی را به صاحبان خانه، مجتمع های آپارتمانی و املاک تجاری ارائه دهید. اکثر خدمات نظافت ۲۵ تا ۵۰ دلار در ساعت دریافت می کنند. خدمات نظافت مشاغل ساده ای هستند که نیاز به سربار نسبتا کمی دارند. برای جذب مشتری به برنامه ریزی، تعهد و بازاریابی نیاز دارید.

اگر می‌خواهید خود را از سایر خدمات نظافتی متمایز کنید، گزینه‌های ممتاز مانند اپیلاسیون کف یا شستشوی برقی بیرونی را با هزینه اضافی در نظر بگیرید. این خدمات می‌تواند عامل تعیین‌کننده بین خدمات نظافتی جدید شما و شرکت‌های باتجربه‌ای باشد که فهرست مشتریان زیادی برای ارائه آن سطح از نظافت دارند.

کپی رایتینگ آزاد

۱۰. کپی رایتینگ یا محتوا نویسی به صورت آزاد

اگر شما یک واژه ساز طبیعی با کمی دانش بازاریابی هستید، می توانید خود را به عنوان یک کپی رایتر آزاد یا نویسنده محتوا معرفی کنید. چه وبلاگ بنویسید، چه محتوای وب یا بیانیه های مطبوعاتی، شرکت های زیادی هزینه خدمات شما را پرداخت می کنند. ارزش خود را با استفاده از دانش SEO افزایش دهید تا به مشتریان کمک کنید تا یک استراتژی در مورد کلمات کلیدی خاصی ایجاد کنند که مخاطبان هدف آنها از قبل در جستجوهای آنلاین خود استفاده می کنند. اکثر کپی‌نویس‌های آزاد ۴۰ تا ۵۰ دلار در ساعت هزینه می‌گیرند، اما کسانی که در یک عمودی خاص تخصص دارند، می‌توانند حتی بیشتر از این هزینه کنند.

کپی رایتینگ آزاد یک تجارت عالی برای اجرا است زیرا تا زمانی که به اینترنت متصل باشید، می توانید کار کنید. این یک تجارت است که می توانید از راحتی در خانه خود یا حتی از جاده در صورت سفر انجام دهید. اگر یک شبکه به اندازه کافی بزرگ ایجاد کنید و از مشتریان راضی ارجاع بگیرید، حتی می توانید نوشتن آزاد را شغل تمام وقت خود کنید.

 

مراقبت در منزل

۱۱. خدمات مراقبت در منزل

سابقه مراقبت و مهمان نوازی می تواند کمک زیادی به سالمندان خانه نشین کند که نیاز به مراقبت در خانه دارند. همچنین خدماتی است که تقاضا برای آن فقط افزایش خواهد یافت. بر اساس گزارش دفتر مرجع جمعیت، بین سال های ۲۰۲۰ تا ۲۰۶۰، پیش بینی می شود که جمعیت ۸۵ ساله و بیشتر از ۶.۷ میلیون نفر به ۱۹ میلیون نفر سه برابر شود. تعداد جهانی صدساله ها (افراد بالای ۱۰۰ سال) تاکنون به نزدیک به ۶۰۰۰۰۰ نفر رسیده است. بسیاری از آنها نیاز به مراقبت و کمک دارند، اغلب در خانه های خود.

خوشبختانه، برای کمک به سالمندان و رشد یک کسب و کار موفق در همان زمان، به پیشینه ای در مراقبت های بهداشتی نیاز ندارید، اگرچه این مهارت ها نیز مورد تقاضا خواهند بود. بسیاری از سالمندان برای انجام انواع کارها، مانند انجام کارها یا تعمیرات در خانه، به کمک نیاز دارند. با کمی تجربه، می‌توانید کسب‌وکار خود را توسعه دهید تا به سالمندان کمک کنید تا از خانه‌هایشان به تسهیلات زندگی کمک کنند، خدماتی مانند بسته‌بندی، حمل‌ونقل، راه‌اندازی، یا نگهداری اثاثیه و دارایی‌هایشان را ارائه دهند.

غذای آماده کلیدینکته کلیدی: مراقبت از سالمندان در منزل صنعتی است که به سرعت در حال رشد است. به‌عنوان یک ارائه‌دهنده مراقبت از سالمندان، می‌توانید از این بازار استفاده کنید و در عین حال مراقبت‌های برتر را به سالمندان ارائه دهید و به آنها در کارهای روزمره کمک کنید.

خدمات ترجمه

۱۲. خدمات ترجمه

طبق تحقیقات IBISWorld، صنعت خدمات ترجمه مانند بسیاری از صنایع در سال ۲۰۲۰ با کاهش روبرو شد. با این حال، IBISWorld یک “جهش بزرگ” را برای صنعت طی پنج سال آینده پیش بینی می کند. این رشد پیش بینی شده تعجب آور نیست، زیرا اینترنت کارآفرینان دیگر کشورها را به بازارهای انگلیسی زبان باز کرده است و بالعکس.

این روند فرصتی را برای سخنرانان چند زبانه ایجاد کرده است تا خدمات خاصی مانند ترجمه اسناد و ترجمه اطلاعات وب سایت به زبان ها را برای استفاده در بازارهای دیگر ارائه دهند. اگر به چندین زبان مسلط هستید، می توانید در ایجاد جایگاهی در صنعت خدمات ترجمه موفق باشید.

بازاریابی دیجیتال

 

۱۳. دیجیتال مارکتینگ

اهمیت اینترنت هر روز که می گذرد بیشتر می شود، اما برای کسب و کارها نیز سخت تر می شود که از شلوغی آنلاین کوتاهی کنند و به درستی خودشان را به بازار عرضه کنند. خدمات دیجیتال مارکتینگ همیشه مورد تقاضا هستند و بسیاری از شرکت‌های کوچک و متوسط ​​ترجیح می‌دهند آنها را برون سپاری کنند تا اینکه یک تیم پرهزینه داخلی ایجاد کنند. اگر در سئو، بازاریابی محتوا، تبلیغات پرداخت به ازای کلیک، توسعه وب یا مدیریت رسانه‌های اجتماعی مهارت دارید، می‌توانید از یک فرصت تجاری استفاده کنید که به شما امکان می‌دهد از خانه آزادانه کار کنید.

بازاریابی دیجیتال بخش مهمی از هر برند است، بنابراین باید به تحولات استراتژی های بازاریابی مشتریان خود پاسخ دهید. مدیریت رسانه‌های اجتماعی مستلزم تماشای نظرات و پیام‌ها در تمام ساعات شبانه‌روز است، نه صرفاً برنامه‌ریزی پست‌ها با طرز فکر تنظیم و فراموش کردن. اگر از استراتژی و اجرای دقیق برنامه های بازاریابی لذت می برید ، بازاریابی دیجیتال می تواند کسب و کار مناسبی برای شما باشد. همچنین ممکن است به فکر تبدیل شدن به یک بازاریاب وابسته باشید که شکل دیگری از بازاریابی دیجیتال است.

کامیون مواد غذایی

۱۴. داشتن ماشین حمل مواد غذایی

از زمان شروع همه‌گیری COVID-19، بسیاری از مردم به گزینه‌های غذاخوری به غیر از غذا خوردن در داخل خانه عادت کرده‌اند. به همین دلیل، رستوران داران مشتاق ممکن است با یک کامیون مواد غذایی موفقیت بیشتری پیدا کنند.

کامیون های مواد غذایی در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند و طیف گسترده ای از تنقلات و غذاها را سرو می کنند. سبک غذای مورد علاقه خود را در جاده انتخاب کنید و علایق آشپزی خود را مستقیماً به مشتریان گرسنه بفروشید. مطمئناً کار خواهید کرد، اما در فضایی قرار خواهید گرفت که به آن علاقه دارید و فرصتی برای ارتباط با افرادی که علایق مشابهی دارند، خواهید داشت.

کامیون های مواد غذایی ممکن است یک ایده وحشی به نظر برسد، اما صنعت در حال رشد است. هزینه سربار و نگهداری یک کامیون به میزان قابل توجهی کمتر از یک رستوران است و شما از مزیت تحرک اضافی برخوردار هستید. [توصیه های ما را برای سیستم های POS برای کامیون مواد غذایی خود بررسی کنید.]

نکتهنکته: راه اندازی یک تجارت کامیون مواد غذایی می تواند سودآور باشد. با این حال، برخی از هزینه های راه اندازی مانند خرید کامیون مواد غذایی و تغییر آن برای مطابقت با مقررات محلی وجود دارد. اگر علاقه مند به سرو لبخند با کامیون غذا هستید، اطلاعات بیشتری را در راهنمای ما برای راه اندازی کسب و کار کامیون حمل غذا دریافت کنید.

۲۳ ایده کسب و کار درسال ۱۴۰۱

سرویس چمن

۱۵. خدمات مراقبت از چمن

اگر با یک چمن بزرگ شده اید، به احتمال زیاد والدینتان شما را مجبور به نگهداری از آن کرده اند. برای بسیاری از ما، مراقبت از چمن آزاردهنده است، اما برای برخی، حس آرامش و آرامش را ارائه می دهد. کار کردن در فضای باز با دستان خود برای رام کردن و زیباتر کردن منظره طبیعی می تواند یک تجربه ارزشمند باشد و از آنجایی که بسیاری از مردم این کار را خسته کننده می دانند، می تواند سودآور نیز باشد.

خدمات مراقبت از چمن، بسته به تعداد مشتری و بزرگی شغل، به تجهیزات اولیه، تریلر و شاید تعدادی پرسنل نیاز ندارد. شما می توانید یک خدمات مراقبت از چمن کوچک را با ارائه خدمات ممتاز و ایجاد شهرت به عنوان یک برند که کار کاملی را با لبخند انجام می دهد، به یک شرکت محوطه سازی کامل تبدیل کنید. اگر دوست دارید در فضای باز کار کنید و مناظر زیبا خلق کنید، این می تواند برای شما مناسب باشد.

نکتهنکته: برخی از ایالت‌ها به طراحان منظر، به ویژه آنهایی که از آفت‌کش‌ها استفاده می‌کنند، نیاز به مجوز دارند. الزامات ایالت خود را بررسی کنید تا به شما کمک کند تعیین کنید که آیا نیاز به دریافت مجوز برای خدمات کسب و کار خود دارید یا خیر.

رانندگی اشتراکی

۱۶. رانندگی به اشتراک بگذارید

اگر راه‌اندازی کسب‌وکارتان سخت یا بسیار خطرناک به نظر می‌رسد، همیشه می‌توانید از ماشین خود برای تبدیل شدن به یک راننده اشتراکی استفاده کنید. سربار و مسئولیت اداره شرکت بر عهده سرویس اشتراک سواری است و به شما این آزادی را می دهد که هر چقدر که می خواهید کار کنید. برنامه‌های کاربردی Rideshare مانند Uber و Lyft به افراد اجازه می‌دهند تا کارهای جانبی را شروع کنند که هزینه خوبی دارند و به چیزی بیشتر از تمایل برای هدایت افراد به مقصد و انجام مکالمه‌های دوستانه گاه و بیگاه نیاز دارند.

رانندگان Rideshare استقلال یک صاحب کسب و کار کوچک را بدون بار کاری سنگین لازم برای مدیریت تدارکات پشت صحنه دارند. اگر به نظر می رسد هر یک از ایده های تجاری دیگر به تلاش یا سرمایه اولیه نیاز دارد، اشتراک سواری ممکن است راهی برای فرو بردن انگشت شما در دنیای کارآفرینی باشد.

مشاور املاک

۱۷. املاک و مستغلات

برای بسیاری از مردم، پیمایش در بازار مسکن طاقت فرسا است. به عنوان یک مشاور املاک، می توانید به مردم کمک کنید تا خانه رویایی خود را با قیمتی متناسب با بودجه خود پیدا کنند. در بسیاری از ایالت ها، برای واجد شرایط بودن به عنوان مشاور املاک، فقط باید چند ماه کلاس را بگذرانید و یک امتحان را پشت سر بگذارید. به خاطر داشته باشید که حتی با داشتن گواهینامه، به مهارت های اجتماعی قوی نیاز دارید، بنابراین اگر فردی مردمی نیستید، ممکن است این مسیر برای شما نباشد.

طراحی گرافیکی

۱۸. طراحی گرافیکی

شرکت‌ها، کسب‌وکارهای کوچک و صاحبان انحصاری همگی به مواد تبلیغاتی چشم‌گیر نیاز دارند، اما همه به چیزهایی که خوب به نظر می‌رسند توجه ندارند. اگر رگه های هنری دارید و می دانید چگونه محتوا را در قالبی بصری دلپذیر سازماندهی کنید، یک کسب و کار طراحی گرافیک راه اندازی کنید تا بروشور، تبلیغات دیجیتال، پوستر و سایر مواد بصری جذاب را ارائه دهید. طراحی گرافیکی به ابزارهای فیزیکی کمی فراتر از لپ تاپ و میز نیاز دارد.

چاپ تی شرت

۱۹. چاپ تی شرت

درست مانند طراحی گرافیکی، اگر حس هنری دقیقی دارید، ممکن است از راه اندازی یک تجارت چاپ تی شرت لذت ببرید – یا اگر از گرفتن طرح های دیگران و چاپ صفحه روی یک سه راهی خالی لذت می برید. در هر صورت، اگر فضایی برای نصب چاپ تی شرت دارید، می توانید به راحتی ابزار لازم را تهیه کرده و شروع کنید.

آیا می دانستید؟آیا می دانید؟: چاپ تی شرت می تواند یک تجارت الکترونیک عالی باشد. شما می توانید به مشتریان اجازه دهید سفارشات آنلاین و فروش تی شرت را به صورت عمده انجام دهند. به این ترتیب می توانید به مشتریان در سراسر کشور و حتی جهان بفروشید.

Dropshipping

۲۰. نگه دارنده ی کالای دیگران

همه شرکت هایی که کالاها را می فروشند آنها را در محل نگهداری نمی کنند.افرادی که نگهداری کالای دیگران سایت های فروشگاه های اینترنتی را اداره می‌کنند، برای انجام تمام سفارش‌ها به شخص ثالث مراجعه می‌کنند. شخص ثالث احتمالاً یک خرده فروش عمده یا نهاد دیگری است که یک انبار و عملیات حمل و نقل را اداره می کند. اگر نگران هزینه های سربار و فضای فیزیکی هستید، حداقل موجودی و ابزار مورد نیازبه اصطلاح  dropshipping، آن را به یک ایده راه اندازی عالی تبدیل می کند.

نشستن حیوان خانگی

۲۱. حیوان نشینی

حدود ۶۰ درصد از خانواده ها یک حیوان خانگی دارند. وقتی این خانواده‌ها برای مدت طولانی مسافرت می‌روند، کسب‌وکار کوچک شما می‌تواند به آنها آرامش دهد. به عنوان یک نگهدارنده حیوانات خانگی، مراقب سگ ها، گربه ها یا سایر حیوانات خانگی مشتریان خود در خانه آنها خواهید بود. اطمینان از غذا دادن به آنها، دادن آب، بازی با آنها، گذراندن وقت با آنها و (با سگ ها) راه رفتن در صورت نیاز نیز بخشی از کار است. برای کمک به راضی نگه داشتن مشتریان، باید مرتباً آنها را از وضعیت حیوانات خانگی خود به روز کنید.

اگر منابع درآمد دیگری دارید که به چیزی بیش از اتصال به اینترنت و لپ تاپ نیاز ندارد، نشستن حیوانات خانگی ممکن است یک ایده کسب و کار کوچک بخصوص مناسب باشد. تقریباً همه صاحبان حیوانات خانگی خوشحال می شوند که به شما اجازه دهند در حالی که در خانه آنها با حیوانات خانگی خود وقت می گذرانید با لپ تاپ خود کار کنید، به این معنی که می توانید همزمان دو جریان درآمد را اجرا کنید.

۲۲. آموزش شخصی

اگر باشگاه مانند خانه دوم شماست، ممکن است بخواهید بخشی از تخصص خود را به اشتراک بگذارید و به دیگران کمک کنید تا به اهداف تناسب اندام خود برسند. به عنوان یک مربی شخصی، می توانید جلسات آموزشی در خانه ارائه دهید که به هر یک از قابلیت های ورزشی مشتریان شما پاسخ می دهد. همچنین می‌توانید به مشتریان کمک کنید تا برنامه‌های غذایی و تغذیه‌ای سفارشی بسازند تا رژیم‌های غذایی آنها اهداف فیزیکی آنها را منعکس کند.

بسیاری از مربیان شخصی فرآیند جذب مشتری خود را با صفحات رسانه های اجتماعی آغاز می کنند که تجربیات آنها در باشگاه را همراه با برخی از نقل قول های انگیزشی شرح می دهد. در حالی که یک گواهینامه می تواند به گسترش پایگاه مشتریان شما کمک کند، از نظر قانونی برای شروع این نوع کسب و کار نیازی به آموزش تخصصی ندارید.

۲۳. نوشتن رزومه

افراد همیشه متقاضی شغل هستند، چه بخواهند تغییر شغلی ایجاد کنند، حقوق خود را افزایش دهند یا محیط کاری خود را تغییر دهند. البته، اکثر درخواست‌های شغلی از داوطلبان می‌خواهند که رزومه خود را برای جزئیات سوابق حرفه‌ای خود ارسال کنند. به عنوان یک رزومه نویس، می توانید کمک کنید رزومه های متقاضیان کار از رقبایشان متمایز شود.

شما همچنین به مشتریان خود کمک خواهید کرد که نامه های پوششی و نمونه کارها را ایجاد کنند که بهترین کار آنها را به نمایش بگذارد. به‌علاوه، برای رزومه‌نویس شدن به تحصیلات ویژه‌ای نیاز ندارید – فقط برخی مهارت‌های اولیه سازمان‌دهی و تصحیح. اگر می دانید چه چیزی باعث می شود رزومه ها برای چشم کارفرمایان حرفه ای و آماده به نظر برسند، در حال حاضر شروع بسیار خوبی دارید.

موفق ترین کسب و کارهای کوچک کدامند؟

کسب و کارهای کوچکی که شامل طراحی وب سایت، زیرمجموعه ای از بازاریابی دیجیتال هستند، از جمله مشاغلی هستند که بیشترین فروش را دارند و بیشترین سود را به همراه دارند. مردم بیشتر از راه‌های دیگر درباره کسب‌وکارها در اینترنت یاد می‌گیرند، بنابراین یافتن مشتری و جریان درآمد ثابت چندان دشوار نیست. خدمات نظافتی و مشاغل املاک و مستغلات نیز نرخ موفقیت بالایی دارند، که منطقی است – همه مردم به خانه نیاز دارند و ترجیح می دهند تمیز باشند.

غذای آماده کلیدینکته کلیدی: برخی از سودآورترین ایده های تجاری طراحی وب سایت، خدمات نظافتی و املاک و مستغلات هستند.

یک کسب و کار کوچک خوب برای شروع چه چیزی می تواند باشد؟

اگر می خواهید سود خود را به حداکثر برسانید و در عین حال حجم کاری خود را به حداقل برسانید، هر یک از ایده های کسب و کار کوچک را که اغلب موفق هستند، امتحان کنید. با این حال، اگر بیشتر به دنبال علایق خود هستید و در عین حال پول کافی برای زندگی به دست می آورید، یک کسب و کار کوچک راه اندازی کنید که شما را برآورده کند، از مهارت های خود استفاده کنید و تعادل خوبی بین کار و زندگی به شما ارائه دهد. ایده های تجاری بسیار خوبی وجود دارد که این سوال از نظر عینی پاسخ درستی ندارد – شما بهتر از هرکسی می دانید که چه ایده های کسب و کار کوچک شادی، موفقیت و ثبات را برای شما به ارمغان می آورد.

چگونه می توانم کسب و کار خود را بدون پول راه اندازی کنم؟

برای اینکه صاحب یک کسب و کار کوچک شوید نیازی به پول ندارید. اولین قدم برای شروع یک کسب و کار بدون پول این است که شغل فعلی خود را حفظ کنید و در ابتدا کسب و کار کوچک خود را به عنوان یک کار جانبی راه اندازی کنید. سپس، طرح کسب و کار خود را توسعه دهید و پایگاه مصرف کننده، بازار و چالش های بالقوه خود را تجزیه و تحلیل کنید.

در نزدیکی مراحل نهایی برنامه ریزی، بهتر متوجه خواهید شد که برای تبدیل کسب و کار خود به یک شغل تمام وقت به چه مقدار پول نیاز دارید. شما می توانید این پول را از طریق پلتفرم های تامین مالی جمعی و سرمایه گذاران پیدا کنید . گرفتن وام تجاری را تنها به عنوان آخرین راه حل در نظر بگیرید.

 

نکتهنکته: یک ایده کسب و کار کوچک با هزینه راه اندازی کم انتخاب کنید. اگر هنوز پول کافی ندارید، ایده کسب و کار خود را از طریق تامین مالی جمعی یا سرمایه گذاران تامین مالی کنید.

 

چگونه یک کسب و کار کوچک از خانه راه اندازی کنم؟

مشاغل خانگی معمولا راحت ترین و قابل مدیریت ترین هستند. با این حال، همه ایده‌های تجاری عالی برای دفاتر خانگی مناسب نیستند، بنابراین مطمئن شوید که کسب‌وکار شما می‌تواند از خانه انجام شود – مشاغلی با نیازهای داخلی و خواسته‌های شخصی سنگین ممکن است مناسب نباشند. در طرح کسب و کار و بودجه خود، از هر گونه لوازم اداری و ابزاری که ایده های کسب و کار آنلاین شما را امکان پذیر می کند، استفاده کنید، مانند یک کامپیوتر تجاری جداگانه، یک میز مناسب، اینترنت پرسرعت، کمدهای بایگانی و یک وب سایت تجاری.

چه چیزی باعث ایجاد یک ایده کسب و کار کوچک کار از خانه می شود؟

یک ایده کسب و کار کوچک خوب کار از خانه دارای ویژگی های زیر است:

 • حداقل موجودی و لوازم: احتمالاً، خانه شما (هنوز) عمارت نیست، و شما فقط فضای زیادی برای ذخیره موجودی و لوازم در اختیار دارید. این بدان معناست که اگر به دنبال کار از خانه هستید، احتمالاً خدمات مراقبت از چمن ممنوع است. اگر فضایی برای نگهداری چاپ های خود ندارید، ممکن است در مورد چاپ تی شرت نیز صادق باشد. از سوی دیگر، کپی‌نویسی و طراحی گرافیک به چیزی بیشتر از یک لپ‌تاپ و یک اتصال اینترنتی فعال نیاز دارند، و احتمالاً شما قبلاً آن‌ها را دارید.
 • هزینه‌های راه‌اندازی کم : راه‌اندازی یک کسب‌وکار بادوام کار از خانه نباید هزینه زیادی داشته باشد. با حداقل فضای ذخیره سازی، اینطور نیست که بتوانید مواد خام و موجودی را انباشته کنید. ممکن است نیاز به خرید نرم‌افزار یا دریافت مجوز برای ایده‌های کسب‌وکار کوچک خاص داشته باشید، اما موانع مالی شما باید بسیار کم باشد.
 • کار آنلاین مبتنی بر رایانه: بسیاری از ایده های کسب و کار کوچک فوق نیاز به استفاده از رایانه با اتصال به اینترنت دارند. Dropshipping، دیجیتال مارکتینگ و ترجمه همگی نمونه های خوبی هستند. یک استثنا از این قاعده، نشستن حیوان خانگی است اگر مراقب حیوانات خانگی در خانه خود باشید نه خانه صاحب. سپس، تنها چیزی که نیاز دارید یک جفت چشم مراقب و گوش های باز است. شما حتی می توانید در حین تماشای حیوانات خانگی، کارهای مبتنی بر کامپیوتر را انجام دهید.
 • برنامه منعطف: مشاغل اداری سنتی اغلب یک برنامه سفت و سخت ۹ تا ۵ را از کارمندان می طلبند. اگر از خانه کار می کنید ، به خصوص زمانی که رئیس خود هستید، ممکن است رعایت این برنامه کمتر اهمیت پیدا کند. به این ترتیب، بهترین ایده‌های کسب‌وکار کوچک کار از خانه، برنامه‌ای انعطاف‌پذیر را فراهم می‌کند. اگر بهترین کار توسعه برنامه خود را در ساعت ۳ صبح انجام دهید، چه کسی شما را متوقف می کند؟
 • نیاز به همکاری متوسط: اگرچه دستیابی به همکاری تیمی از راه دور آسان است، اما زمانی که تقریباً کاملاً مستقل هستید کار از خانه راحت‌تر پیش می‌رود. یک تجارت کوچک که در آن فقط به تعداد انگشت شماری از مشتریان و یک یا دو همکار (در صورت وجود) پاسخ می دهید، منجر به استقلال بیشتر می شود. سپس می توانید واقعاً بر اساس شرایط خود کار کنید و ایده کسب و کار کوچک خود را به ثمر رساند.

 

23 ایده کسب و کار درسال 1402

مراحل گام به گام راه اندازی کسب و کار چیست؟

راه اندازی یک کسب و کار مستلزم کار است، اما با ابزارها و دستورالعمل های مناسب، شرکت شما در کمترین زمان راه اندازی می شود. اگرچه سفر کاری خاص شما منحصر به شما خواهد بود، ما چند قدم را شناسایی کردیم که کارآفرینان می توانند برای راه اندازی کسب و کار خود انجام دهند.

 1. یک ایده تجاری را انتخاب کنید و جایگاه خود را پیدا کنید
 2. تحلیل بازار فعلی
 3. یک طرح تجاری ایجاد کنید
 4. وضعیت مالی خود را ارزیابی کنید و در صورت نیاز پول جمع آوری کنید
 5. ساختار کسب و کار قانونی خود را تعیین کنید
 6. کسب و کار خود را در دولت و IRS ثبت کنید
 7. بیمه نامه های تجاری مناسب را انتخاب کنید
 8. کارمندان را استخدام کنید و تیم خود را بسازید (در صورت نیاز)
 9. فروشندگان خود را انتخاب کنید (در صورت نیاز)
 10. کسب و کار خود را بازاریابی و تبلیغ کنید

 

8 راه طلایی برای افزایش

درباره نویسندهنظرات کاربراندیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبطمحصولات جدید

جستجو کنید ...

تحلیل وضعیت فعلی کسب و کار شما

با پر کردن پرسشنامه ذیل از وضعیت موجود در کسب و کارتان مطلع شوید.