درباره ما

شرکت مشاوره آکو در سال 1396 با هدف ارتباط دادن علم و تجربه با هم جهت رشد کسب و کارهای کشور تشکیل شده بود .

آکو به معنای نوک قله هست ما درعمر کسب و کارمان نوک قله های متعددی رو فتح میکنیم و با رسیدن به هر نوک قله ، سریع نوک قله بلند تر رو جلوی خودمون میبینیم و برای ادامه رشد باید به فتح قله بعدی برویم.

فتح قله های موفقیت نیاز به مهارت های زیادی دارد که تنها کافیست آنها رو بیاموزیم و بکار بگیریم . در آموختن این علم میتونین روی ما حساب کنین و روی بکار گیری آنها قطعا ما روی شما حساب خواهیم کرد.

سوالات پر تکرار

من از وقتی که فوق لیسانس خودم را از دانشگاه در رشته مدیریت اجرایی(گرایش استراتژیک)
گرفتم و فارغ التحصیل شدم شروع کردم به گسترش کسب و کارهای خانواده ام و آن ها را رشد دادم.در واقع کسب و کارهای خانوادگی ام کیس استادی هایی(case study)بودن برای من تا اینکه خودم را محک بزنم و مورد آزمایش قرار بدهم،وقتیکه متوجه استعداد ذاتی خودم در شاخه مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار شدم تصمیم گرفتم ادامه تحصیل بدهم و اینبار دکتری حرفه ای مدیریت کسب و کار(گرایش استراتژیک)را انتخاب کردم.در سال های تحصیل مقطع دکتری هم در یک کانون تبلیغاتی به عنوان مدیریت منابع انسانی و مشاور در کسب و کار مشغول فعالیت شدم و بعد از 2سال شرکت مشاوره کسب و کار خودم را افتتاح کردم.

هم از تحصیلات دانشگاهی و هم از آموزش های موجود در سایت ما و تمام آموزش های مربوط به مدیریت و انجام دادن چندین مورد(case )مختلف از بیزنس های مختلف می تواند راهی برای شروع باشد،در نظر دارم به زودی دوره های مشاور شو را مخصوص پرورش مشاوران شروع کنم.

دوست عزیز من،استفاده کردن از مشاور فقط گوش کردن به مشاور نیست بلکه اقدام کردن به نتایجی هست که به دست آمده است.من به شما قول می دهم حتی از دانش های مجانی یک سایت مدیریتی هم اگر بخواهید استفاده کنید راحت می توانید رشد قابل توجهی داشته باشید.

بله ثبت نام تجاری که از نان شب واجب تر است برای کسب و کارها،چون کار کردن با نام تجاری که ثبت شده نیست مثل کاشتن بذر روی زمین همسایه است رو انجام می دهیم.

اول از همه باید مشخص بشود نقطه قوت شما چیست و کجاست و با توجه به نقاط قوت شما و خط سیر کاری شما برنامه عملیاتی رشد برند شخصی تدوین و اجرا بشود.

بله،داشتن سایت خوب یکی دیگر از واجبات کسب و کار شماست و نمونه ای از سایت خودمان می تواند برای کسب و کار شما هم طراحی و اجرا شود.

قطعا خیر،ما مرکز توسعه و رشد کسب و کارها هستیم و به کسب و کارها برنامه رشد می دهیم که تبلیغات یک قسمت خیلی کوچک از آن محسوب می شود.

اول از همه اینکه اگه با کارکنان خودتان خیلی مشکل دارید،آموزش مدیر در نقش مربی(coach)خیلی میتواند به شما کمک کند و قطعا تکنیک های رفتاری با کارکنان را به اندازه کافی بلد نیستید و در نهایت تمامی کارکنان نیاز به یک سری آموزش های تخصصی دارند که بله ما انجام می دهیم.

واقعیت این است که تا فردی خودش به اندازه کافی توسعه پیدا نکند نمی تواند شغل موفق یا کسب و کار موفقی داشته باشد،یکی از بازوان اصلی ما رشد فردی مدیران و کارکنان هست اما در راستای شغل خودشان،بنابر این ما برنامه آموزش توسعه فردی در راستای شغل خودتان را داریم.

مشاور کسی است که به شما علاوه بر نشان دادن مسیر،راه حل هم می دهد.مربی یا coach کسی است که به شما مسیر را نشان می دهد و حمایتتان می کند تا راه حل را خودتان پیدا کنید.اینجا در مرکز مشاوره و رشد کسب و کار آکو ما هم خدمات مشاوره ای و هم خدمات بیزینس کوچینگ را داریم.

برای قدم اول تمامی آموزش های مرکز ما را چندین بار ببینید و بعد از آن درخواست همکاری پروژه ای را داشته باشید تا چندین پروژه را به عنوان دستیار انجام بدهید و احتمالا بعد از آن،مسیر روشنی برایتان باز خواهد شد.

Thoughtful Woman With Laptop Looking Big Question Mark 1150 39362

تحلیل وضعیت فعلی کسب و کار شما

با پر کردن پرسشنامه ذیل از وضعیت موجود در کسب و کارتان مطلع شوید.